Przejrzyj naszą ofertę

Oferta Stajnia

Jazda Grupowa

Dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności w jeździe samodzielnej. Zajęcia prowadzone w grupie max 5 osobowej. 

Jest też możliwość jazdy na naszej ogromnej łące, dla tych co lubią trochę poszaleć. Jest to opcja dla jeźdźców poruszających się swobodnie w trzech chodach. 

Jazda Na Lonży

Dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z końmi. Krok po kroku przygotowujące do jazdy samodzielnej. 

Hipoterapia

Czyli ukierunkowane działanie terapeutyczne mające służyć poprawie funkcjonowania człowieka w sferach fizycznej, emocjonalnej, poznawczej i/lub społecznej, podczas którego, specjalnie przygotowany koń, stanowi integralną część procesu terapeutycznego.

Jazda grupowa na łące

Dla osób, które poruszają się swobodnie w trzech podstawowych chodach. Wyprawa dodająca dużo pięknej adrenaliny i zabawy

Oprowadzka na ujeżdżalni/ w terenie

Dla najmłodszych i dorosłych, dla każdego kto zawsze marzył usiąść na koniu i poczuć jego cudny ruch i cudowne ciepło.

Jest możliwość przy ładnej pogodzie wybrać się na przejażdżkę na pobliskie pola i lasy.

Wyjazdy w teren

Marzysz o wyprawie niczym na dzikim zachodzie? Masz ochotę odpocząć od ćwiczeń na maneżu i z końskiego grzbietu podziwiać łono natury? Wybierz się na przejażdżkę w teren. Cisza i spokój, galop przez las, pola, łąki. Relaks i dawka adrenaliny zarazem-tego po prostu trzeba spróbować!

Warunki wyjazdu w teren: Pierwsza lekcja przed wyjazdem musi być wcześniej umówiona, aby sprawdzić umiejętności jeźdźca. 

Jazda indywidualna

Dla osób, które potrzebują indywidualnego zaopiekowania się przez instruktora. Na tych zajęciach, zwracana jest szczegółowo uwaga na wszystkie potrzeby poprawy jeźdźca 

Jazda przygotowująca do odznak

Dla każdego, kto chce sprawdzić swoje siły i podejść do egzaminu odznaki jeździeckiej. Przygotowujemy do egzaminu na odznaki: „Jeżdżę konno”, „Brązową” oraz „Srebrną”. 

Urodzinki

Jeśli nie masz czasu na organizację całego przyjęcia, a Twoje dziecko marzy o wspaniałych urodzinach-zapraszamy. Przygotujemy  niezapomnianą imprezę! Jeśli chcesz zaoferować moc atrakcji dla wszystkich dzieciaków, super zabawę i wspomnienia bez żadnych zmartwień to znalazłeś miejsce idealne. Trzy godzinna zabawa zorganizowana przez animatora, przejażdżka na koniu, strzelanie z łuku, szaleństwo na sianie i inne atrakcje, podczas których Twoja pociecha razem z przyjaciółmi spędzi wyjątkowe chwile. Na specjalne życzenie klienta zapewniamy wystrojoną salę i wyżywienie.

Sesje zdjęciowe

To najwspanialsza pamiątka, jaką można sobie wyobrazić. Tworzymy sesje w każdym klimacie, w różnych strojach o każdej porze roku. Wszystkie nasze konie prezentują się na sesjach wspaniale, również wszelako przystrojone według uznania. 

Pensjonat dla koni

W cenie pensjonatu oferujemy boksy 12m2, siano, woda, padokowanie, poidła automatyczne, podstawowa opieka nad koniem, dostęp do hali i maneżów.

Wycieczki szkolne

Podczas odwiedzin Stajni na Warszawskiej czeka Cię niesamowita przygoda. W tym miejscu zrobisz rzeczy, których prawdopodobnie jak dotąd nie miałeś okazji doświadczyć. Przybliżmy Ci życie naszych koni oraz będziesz mógł dosiąść jednego z nich. Razem z Tobą zwiedzimy stajnie i okolice, dzięki czemu poznasz historię tego miejsca. Zabierzemy cię na szaloną wyprawę w teren oraz podróż wagonetą. Nasz animator będzie organizował przebieg atrakcji oraz czuwał nad każdym z gości, a gdy przyjdzie pora na głoda możemy zaoferować Ci kiełbaski prosto z naszego ogniska lub regionalną kukurydzę z własnych upraw. Dzięki wyjątkowej atmosferze, wizyta tutaj sprawi, że będziesz wypełniony radością tak jak to miejsce.