Przejrzyj ceny naszych usług

Cennik

Jazda Konna

Dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z końmi oraz dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności i uczestniczyć w treningach sportowych. Przygotowujemy do odznak jeździeckich oraz zawodów. Oferujemy jazdę na lonży, treningi skokowe i ujeżdżeniowe, wyjazdy w teren, na zawody, szkolenia i zgrupowania jeździeckie.

Koszt 60zł/45min lub 30min(lonża)

Karnety

Karnet

200 Na miesiąc
  • Jedna jazda w tygodniu

Karnet

360 Na miesiąc
  • Dwie jazdy w tygodniu

Karnet

480 Na miesiąc
  • Trzy jazdy w tygodniu

Karnet-obowiązuje przez okrągły miesiąc od momentu zakupu (np. 10.02-10.03). Jeśli posiadacz karnetu nie pojawi się na umówionej lekcji i nie uprzedził trenera o swojej nieobecności 24h przed jej planowanym rozpoczęciem-lekcja przepada. Jeśli posiadacz karnetu poinformuję minimum 24h wcześniej trenera o swojej nieobecności może umówić się na inny termin lekcji-w innym wypadku również lekcja przepada.

Wyjazdy w teren

Marzysz o wyprawie niczym na dzikim zachodzie? Masz ochotę odpocząć od ćwiczeń na maneżu i z końskiego grzbietu podziwiać łono natury? Wybierz się na przejażdżkę w teren. Cisza i spokój, galop przez las, pola, łąki. Relaks i dawka adrenaliny zarazem-tego po prostu trzeba spróbować!

Warunki wyjazdu w teren: Pierwsza lekcja przed wyjazdem musi być wcześniej umówiona, aby sprawdzić umiejętności jeźdźca. 

Koszt 60zł/45min

(każda następna rozpoczęta godzina 60zł)

Hipoterapia

Czyli ukierunkowane działanie terapeutyczne mające służyć poprawie funkcjonowania człowieka w sferach fizycznej, emocjonalnej, poznawczej i/lub społecznej, podczas którego, specjalnie przygotowany koń, stanowi integralną część procesu terapeutycznego.

Koszt 60zł/30min

Urodziny

Jeśli nie masz czasu na organizację całego przyjęcia, a Twoje dziecko marzy o wspaniałych urodzinach-zapraszamy. Przygotujemy  niezapomnianą imprezę! Jeśli chcesz zaoferować moc atrakcji dla wszystkich dzieciaków, super zabawę i wspomnienia bez żadnych zmartwień to znalazłeś miejsce idealne. Trzy godzinna zabawa zorganizowana przez animatora, przejażdżka na koniu, strzelanie z łuku, szaleństwo na sianie i inne atrakcje, podczas których Twoja pociecha razem z przyjaciółmi spędzi wyjątkowe chwile. Na specjalne życzenie klienta zapewniamy wystrojoną salę i wyżywienie.

Koszt 300zł/15 dzieci

(każda następna osoba 20zł)

Każda dodatkowa godzina imprezy 50zł

Kolonie i półkolonie

Zapisz swoje dziecko na tydzień pełen przygód i radości. Przyroda, zwierzęta, mnóstwo zabaw i przygód, a do tego jazda konna. Zadbamy o Twoją pociechę, aby spędziła aktywnie czas z uśmiechem na twarzy. Gwarantujemy wspomnienia, do których warto wracać. 

Szczegóły uzgadniane każdego roku w danym okresie. 

Cena indywidualna

Wynajęcie sali bez animatora

Chciałbyś zorganizować wyjątkową imprezę lub spotkanie, ale nie masz miejsca w domu, a sąsiad za ścianą się burzy? Udostępniamy miejsce, w którym możesz zrealizować swoje plany na wieczór. Spotkaj się z przyjaciółmi na Warszawskiej i ciesz się beztroskim czasem.

Koszt 250zł

Wycieczki szkolne

Podczas odwiedzin Stajni na Warszawskiej czeka Cię niesamowita przygoda. W tym miejscu zrobisz rzeczy, których prawdopodobnie jak dotąd nie miałeś okazji doświadczyć. Przybliżmy Ci życie naszych koni oraz będziesz mógł dosiąść jednego z nich. Razem z Tobą zwiedzimy stajnie i okolice, dzięki czemu poznasz historię tego miejsca. Zabierzemy cię na szaloną wyprawę w teren oraz podróż wagonetą. Nasz animator będzie organizował przebieg atrakcji oraz czuwał nad każdym z gości, a gdy przyjdzie pora na głoda możemy zaoferować Ci kiełbaski prosto z naszego ogniska lub regionalną kukurydzę z własnych upraw. Dzięki wyjątkowej atmosferze, wizyta tutaj sprawi, że będziesz wypełniony radością tak jak to miejsce.

Koszt 40zł/osoba

Pensjonat dla koni

W cenie pensjonatu oferujemy boksy 12m2, siano, woda, padokowanie, poidła automatyczne, podstawowa opieka nad koniem, dostęp do hali i maneżów.

Koszt 700zł/miesiąc