Zapewnimy spokojny wypoczynek

Hotel

W naszej ofercie:

Nocleg na Warszawskiej to miejsce, w którym można miło spędzić czas. Dysponujemy pokojami w rustykalnym stylu z funkcjonalnymi łazienkami oraz dostępem do kuchni. Możliwy jest wypoczynek pod wiatą na świeżym powietrzu i rozpalenie ogniska. Dodatkowym udogodnieniem jest darmowe WiFi, parking oraz pobyt z czworonogiem. Posiadamy również oryginalny plac zabaw ze słomy dla najmłodszych. Główną atrakcją dla naszych gości jest możliwość przejażdżki na koniu oraz wypożyczenie rowerów i quadów elektrycznych. W okolicy znajduje się wiele ciekawych tras rowerowych oraz zabytków np. Wieża Widokowa w Albrechticach czy Kościół Rzymskokatolicki w Opawicy. W sezonie zimowym nasi goście chętnie spędzają czas na stokach w Małej Moravce, Zlotych Horach i Karlovej Studance.

Opinie

"Bardzo dobra lokalizacja. Niesamowite miejsce dla osób, którzy chcą odetchnąć od nowoczesności ale nie chcą rezygnować z udogodnień cywilizacyjnych. Piękny styl rustykalny. Miejsce idealne nie tylko na krótkie wypady ale także na wakacje rodzinne. Mimo, że obiekt znajduje się w centrum miasta to znajduje się tu piękna stadnina z końmi. Serdecznie polecam."
"Jak najbardziej polecam! obiekt wraz z całym zapleczem okazał się jeszcze lepszy niż na zdjęciach. Niezwykła atrakcja w postaci jazdy konnej wraz z całym zapleczem z tym związanym. Duża wiedza prowadzących i instruktorów w tym zakresie. Przyjazna, rodzinna atmosfera :)"
" Wspaniała atmosfera domowej gościnności. Właściciel oprowadził nas po stajni, opowiedział o swojej pasji - koniach, o powstaniu tego miejsca. Bardzo pomocny i serdeczny personel. Pokoje ładnie i z pomysłem urządzone. Wygodne i czyste. Dostępny parking. Teren wokół domu zadbany i równie ładnie urządzony w stylu rustykalnym. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy właśnie tutaj i będąc w okolicy z pewnością wrócimy."

Rezerwuj pokój na:

Poznaj nasz hotel

Hotel