
Przed nami lato pełne muzyki, spotkań i dobrej atmosfery w Stajni Na Warszawskiej ☀️🤍
Chcielibyśmy tworzyć miejsce, do którego będziecie wracać z przyjemnością ✨
Miejsce pełne dobrej energii, wspólnie spędzonego czasu i wyjątkowego klimatu 🎶
Przygotowaliśmy dla Was koncerty, teatr, stand-up, karaoke, quizy i muzykę na żywo 🎤
Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i będzie czuł się po prostu dobrze 🤍
Zapisujcie terminy, wpadajcie ze znajomymi, udostępniajcie dalej i spędźmy to lato razem ☀️
Szczegóły wydarzeń będziemy dodawać już wkrótce!
Do zobaczenia w Stajni 👋
