Przejrzyj ceny naszych usług

Cennik

Jazda Grupowa

Dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności w jeździe samodzielnej. Zajęcia prowadzone w grupie max 5 osobowej. 

Jest też możliwość jazdy na naszej ogromnej łące, dla tych co lubią trochę poszaleć. Jest to opcja dla jeźdźców poruszających się swobodnie w trzech chodach. 

Koszt 70zł/45min 

Jazda Na Lonży

Dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z końmi. Krok po kroku przygotowujące do jazdy samodzielnej. 

Koszt 60zł/30min

Hipoterapia

Czyli ukierunkowane działanie terapeutyczne mające służyć poprawie funkcjonowania człowieka w sferach fizycznej, emocjonalnej, poznawczej i/lub społecznej, podczas którego, specjalnie przygotowany koń, stanowi integralną część procesu terapeutycznego.

Koszt 60zł/30min

Jazda grupowa na łące

Dla osób, które poruszają się swobodnie w trzech podstawowych chodach. Wyprawa dodająca dużo pięknej adrenaliny i zabawy

Koszt 60zł/45min

Oprowadzka na ujeżdżalni/ w terenie

Dla najmłodszych i dorosłych, dla każdego kto zawsze marzył usiąść na koniu i poczuć jego cudny ruch i cudowne ciepło.

Jest możliwość przy ładnej pogodzie wybrać się na przejażdżkę na pobliskie pola i lasy.

Koszt 60zł/30min

Wyjazdy w teren

Marzysz o wyprawie niczym na dzikim zachodzie? Masz ochotę odpocząć od ćwiczeń na maneżu i z końskiego grzbietu podziwiać łono natury? Wybierz się na przejażdżkę w teren. Cisza i spokój, galop przez las, pola, łąki. Relaks i dawka adrenaliny zarazem-tego po prostu trzeba spróbować!

Warunki wyjazdu w teren: Pierwsza lekcja przed wyjazdem musi być wcześniej umówiona, aby sprawdzić umiejętności jeźdźca. 

Koszt 100zł/60min

(każda następna rozpoczęta godzina 100zł)

Jazda indywidualna

Dla osób, które potrzebują indywidualnego zaopiekowania się przez instruktora. Na tych zajęciach, zwracana jest szczegółowo uwaga na wszystkie potrzeby poprawy jeźdźca 

Koszt 100zł/45min

Jazda przygotowująca do odznak

Dla każdego, kto chce sprawdzić swoje siły i podejść do egzaminu odznaki jeździeckiej. Przygotowujemy do egzaminu na odznaki: „Jeżdżę konno”, „Brązową” oraz „Srebrną”. 

Koszt 120zł/60min

Karnety

Karnet

220 Na miesiąc
  • Jedna jazda w tygodniu

Karnet

400 Na miesiąc
  • Dwie jazdy w tygodniu

Karnet-obowiązuje przez okrągły miesiąc od momentu zakupu (np. 10.02-10.03). Jeśli posiadacz karnetu nie pojawi się na umówionej lekcji i nie uprzedził trenera o swojej nieobecności 24h przed jej planowanym rozpoczęciem-lekcja przepada. Jeśli posiadacz karnetu poinformuję minimum 24h wcześniej trenera o swojej nieobecności może umówić się na inny termin lekcji-w innym wypadku również lekcja przepada.

Urodzinki

Jeśli nie masz czasu na organizację całego przyjęcia, a Twoje dziecko marzy o wspaniałych urodzinach-zapraszamy. Przygotujemy  niezapomnianą imprezę! Jeśli chcesz zaoferować moc atrakcji dla wszystkich dzieciaków, super zabawę i wspomnienia bez żadnych zmartwień to znalazłeś miejsce idealne. Trzy godzinna zabawa zorganizowana przez animatora, przejażdżka na koniu, strzelanie z łuku, szaleństwo na sianie i inne atrakcje, podczas których Twoja pociecha razem z przyjaciółmi spędzi wyjątkowe chwile. Na specjalne życzenie klienta zapewniamy wystrojoną salę i wyżywienie.

Koszt 300zł/ 10 dzieci

(każda następna osoba 30 zł )

Każda dodatkowa godzina imprezy 50zł

Sesje zdjęciowe

To najwspanialsza pamiątka, jaką można sobie wyobrazić. Tworzymy sesje w każdym klimacie, w różnych strojach o każdej porze roku. Wszystkie nasze konie prezentują się na sesjach wspaniale, również wszelako przystrojone według uznania. 

Koszt 300zł/60min

Pensjonat dla koni

W cenie pensjonatu oferujemy boksy 12m2, siano, woda, padokowanie, poidła automatyczne, podstawowa opieka nad koniem, dostęp do hali i maneżów.

Koszt 700zł/miesiąc

Wycieczki szkolne

Podczas odwiedzin Stajni na Warszawskiej czeka Cię niesamowita przygoda. W tym miejscu zrobisz rzeczy, których prawdopodobnie jak dotąd nie miałeś okazji doświadczyć. Przybliżmy Ci życie naszych koni oraz będziesz mógł dosiąść jednego z nich. Razem z Tobą zwiedzimy stajnie i okolice, dzięki czemu poznasz historię tego miejsca. Zabierzemy cię na szaloną wyprawę w teren oraz podróż wagonetą. Nasz animator będzie organizował przebieg atrakcji oraz czuwał nad każdym z gości, a gdy przyjdzie pora na głoda możemy zaoferować Ci kiełbaski prosto z naszego ogniska lub regionalną kukurydzę z własnych upraw. Dzięki wyjątkowej atmosferze, wizyta tutaj sprawi, że będziesz wypełniony radością tak jak to miejsce.

Koszt 40zł/osoba